شماره سند: MA-qp-01-09
تاریخ: 1397/09/25


خط مشی کیفیت
سيستم مديريت كيفيت ISO–9001:2015 | سیستم مدیریت رضايتمندي مشتريان ISO–10004:2012
سيستم مديريت ايمني و بهداشت حرفه اي OHSAS 18001:2007
سيستم مديريت زيست محيطي ISO–14001:2015
سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان ISO–10002:2014

شركت صنعتي پارس‌خزر بعنوان شركتي پيشـرو در توليد لوازم خانگي در ایران تلاش مي‌كند جايگاه خود را تا رده يك برند معتبر بين المللي ارتقاء دهد و براي دستيابي به بازارهاي جهاني مساعي خود را بكار گیرد.

در اين راستا شركت با شناسائی ریسک ها و فرصت ها و ترسیم جهت گیری ها و استراتژی ها کلان سازمان و با نیازسنجی مشتریان و ارائه محصولات جدید و متنوع و تولید با بالاترین سطح کیفیت و استانداردهای مرتبط و تامین ، تولید و توزیع به موقع ، با قیمتی قابل رقابت و ارزشمند ، ضمن ایجاد فرهنگ تکریم ارباب رجوع در سازمان ، در راستای حفظ و ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان و رسیدگی نظام مند و موثر به شکایات و پیشنهادات آنان و همچنین تامین منافع متوازن کلیه ذینفعان خود شامل: مشتریان، تامین کنندگان، کارکنان، جامعه و سهامداران، مطابق الگوی تعالی سازمانی گام بر می دارد.

شرکت مشتریان خود را به عنوان شرکای تجاری تلقی می کند و با برقراری ارتباط دائمی و ارائه خدمات گسترده پس از فروش، از آنان حمایت مینماید.این ارتباطات و یکپارچگی در حوزه تامین کنندگان نیز اجرائی گردیده و با شناسائی، ارزیابی مستمر و برنامه ریزی در راستای ارتقاء آنان، زمینه هم افزائی طرفین را فراهم می آورد.

منابع انساني صادق، امين، درستكار، وفادار، پرتلاش، نوآور، توانمند و متعهد به اهداف و استراتژي‌هاي شركت در كليه سطوح ، از اصلي‌ترين سرمايه‌هاي شركت مي‌باشند و توسعه قابليت‌ها‌، مهارتها، جلب مشاركت همه جانبه و جبران خدمات متناسب با نقش و عملكرد آنان، همواره مورد توجه قرار مي‌گيرد. شرکت تمامی توان خود را معطوف به حفظ و بهبود مستمر وضعیت بهداشت حرفه ای، ایمنی و حفاظت از محیط زیست نموده و بدین منظور نسبت به شناسائی و رعایت قوانین و مقررات ملی و بین المللی این حوزه اهتمام می ورزد.

خط مشی سازمان به منزله التزام كليه كاركنان سازمان نسبت به درك و تعهد به رعايت مفادآن به عنوان سرلوحه فعالیت های جاری بوده و در صورت نیاز مورد بازنگری قرار می گیرد.

حسن همتی
حسن همتی
حسن همتی

مدیر عامل