مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها از جستارهای “اخلاق کسب و کار” است که به نقش شرکتها درحوزه اجتماع می‌پردازد. مسئولیت اجتماعی شرکتی مجموعه وظایف و تعهداتی است که شرکت بایستی در جهت حفظ، مراقبت و کمک به جامعه‌ای که در آن فعالیت می‌کند، انجام دهد.

شرکت صنعتی پارس خزر نیز در راستای مسئولیت اجتماعی شرکتی خود، همگام با آحاد مردم جامعه، شرکتها و سازمانهای کمک رسان جهت کمک رسانی و تسکین بخشی از آلام آسیب دیدگان در زلزله اخیر غرب کشور پش قدم گردیده و به صلاحدید مدیران ارشد و کارکنان خود اقدام به ارسال محموله ضروری گروه محصولات بخاری (بخاری کنوکتور TM2000) و چراغ اضطراری تولیدی شرکت همگروه (شرکت لامپ پارس شهاب) نموده است.

محموله های ارسالی اقلام اهدایی به زلزله زدگان غرب کشور روز یکشنبه، ۵ آذر ۹۶ با حضور نماینده شرکت تحویل نمایندگان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گردید که جهت توزیع به وسیله خودروهای امداد ارتش جمهوری اسلامی ایران و هلال احمر در اختیار آسیب دیدگان منطقه ازگله، سرپل ذهاب قرار گیرد.

شایان ذکر است که به دلیل کاهش بسیار شدید دمای هوا در مناطق زلزله زده و کمبود وسایل گرمایشی برقی ایمن، ضرورت توزیع اقلام بسیار بسیار حایز اهمیت می باشد که به یاری خداوند، هموطنان آسیب دیده علی الخصوص کودکان و سالمندان بتوانند این شرایط دشوار ناشی از حادثه زلزله را سپری نموده و شهر و روستای خود را با کمک و یاری مردم و دست اندرکاران بازسازی نمایند.

گزارش تصویری این موضوع را در زیر دنبال فرمایید: